Harrastukset

Näyttelyt

    > Kalenteri
    > Tulokset
        - Psk
        - Pkk
        - Ksk
        - Kkk
Juoksu
    > Maastojuoksu
    > Ratajuoksu
    > Kalenteri
    > Tulokset
Agility
    > Kalenteri
    > Tulokset
Toko
Muut harrastukset








Näyttelytulokset


PIENET SILEÄKARVAISET PORTUGALINPODENGOT

2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | Ryhmäsijoitukset

VUOSI 2010

Käytetyt lyhenteet:
ERI = erinomainen, EH = erittäin hyvä, H = hyvä, T= tyydyttävä, HYL = hylätty, EVA = ei voida arvostella
PEK = pentuluokka, JUN = junioriluokka, NUO = nuorten luokka,
AVO = avoin luokka, VAL = valioluokka, KÄY = käyttöluokka, VET = veteraaniluokka
PU = paras u, PN = paras n, KP = kunniapalkinto, SERT = sertifikaatti,
CACIB = kans.välinen sertifikaatti, ROP = rotunsa paras, VSP = vastakkaisen sukupuolen paras.


Aika, paikka, tuomari, (ilm.urokset+nartut) Tulos: Koiran nimi (+ sukupuoli)

28.11.2010 Helsinki, pentunäyttely
Harri Lehkonen (2+3)
5-7kk PEK-1, KP, ROP-pentu

Encautom's Jackspot (n)

5-7kk PEK-1 Estorian Apollo The Bright (u)
5-7kk PEK-2 Kohah's Cream (u)
5-7kk PEK-2 Estorian Artemis The Wild (n)
5-7kk PEK-3 Stoneweiler's PP Ferrari (n)

27.11.2010 Tampere pentunäyttely
Pekka Kortekangas (1+1)
5-7kk PEK-1 Estorian Apollo The Bright (u)
5-7kk PEK-1 Estorian Artemis The Wild (n)

7.11.2010 Lohja, pentunäyttely
Maija Sylgren (1+1)
5-7kkPEK-1, KP, ROP-pentu Estorian Apollo The Bright (u)
5-7kk PEK-1, KP, VSP-pentu Estorian Artemis The Wild (n)

23.10.2010 Seinäjoki KV
Jarmo Vuorinen (5+9)
AVO ERI-1, PN1, SERT, CACIB, ROP Tähtitaivaan Kielo (n)
VAL ERI-1, PU1, VSP

Tähtitaivaan Häksätin (u)

JUN ERI-1, PU4, vara-SERT Gelo da Praia do Ribatejo (u)
NUO ERI-2 Tarrurallin Casanova (u)
VAL ERI-2, PU2, SERT, CACIB Boa Pinta do Vale Negro (u)
VAL ERI-3, PU3, Lill Jägarens Herakles (u)
JUN ERI-1, PN2, vara-SERT Geleira do Vale Negro (n)
JUN ERI-1, PN4 Blanco Estrella Soleado (n)
JUN EH-3 Lill Jägarens Joella (n)
JUN H Cascais o Cacador do Coelho (n)
NUO EH-1 Divertidos Ariel (n)
AVO ERI-2, PN3, vara-CACIB Encautom's Fennica (n)
AVO H Beija Ben do Vale Negro (n)
VAL ERI-1 Blanco Estrella Pepita (n)

26.9. Eckerö KV
Svarstad Birgitta, Ruotsi (0+1)
NUO ERI1 PN1 SERT CACIB ROP Encautom's Fennica (n)

25.9.2010 Karkkila
Soile Bister (2+1)
NUO ERI-1, PU1, SERT, ROP Beoline Diddy (u)
JUN EH-1 Beoline Dopagan (u)
NUO H Encautom's Hot Nuts (n)

19.9.2010 Hyvinkää rn
Annamaria Tarjan, Unkari (4+4)
 JUN ERI1 PU1 SERT ROP Gelo da Praia do Ribatejo (u)  
JUN ERI1 PN1 SERT VSP Goma da Praia do Ribatejo (n)   
JUN EH2 Beoline Dopagen (u)  
NUO ERI1 PU2 vara-SERT Beoline Diddy (u)  
AVO EH1 Beoline Move Salamy (u)
NUO EH1 Belmex Piada (n)
AVO POIS Beoline Decanter (n)
AVO EH1 Tähtitaivaan Kia (n)                   

18.9.10 SVKL Päänäyttely, Lahti
Ricardo Pereira Leite, Portugali (8+11)
VAL ERI-1, PU-1, ROP, RYP-3, BIS-PODENGO Tähtitaivaan Häksätin (u)
JUN ERI-1, PN-1, VSP, SERT Blanco Estrella Soleado (n)
VET ERI-1, PN4, ROP-vet

Tähtitaivaan Saana (n)

JUN EH-1 Divino (u)
NUO ERI-1, PU-2, SERT Chassellis Francois Ortegat (u)
NUO EH-2 Snadifrendin Roihakan Robi (u)
AVO H Cafto do vale Negro (u)
AVO ERI-1, PU-4,VARA-SERT Kohah`s Bobby (u)
VAL EH-3 Beoline Envis (u)
VAL ERI-2, PU-3

Roxinol do vale Negro (u)

JUN ERI-2, PN-2,VARA-SERT Lucky (n)
NUO EH-3 Belmex Piada (n)
NUO EVA Caramelon Best In Show  (n)
NUO ERI-2 Encautom`s Fennica (n)
NUO EH-4 Kohah`s Betty (n)
NUO ERI-1 Snadifrendin Hertsikan Hani (n)
AVO ERI-1, PN-3 Kohah`s Blondy (n)
AVO poissa Lillägarens Hermione (n)
VAL ERI-1 Iloinen Koira Tiitu (n)

12.9. Porvoo kr
Markku Mähönen (3+3)
VAL ERI1 PU1 ROP Roxinol Do Vale Negro (u)
NUO ERI1 PN1 SERT VSP Tähtitaivaan Kielo (n)
JUN ERI1 PU2 SERT Gelo da Praia do Ribatejo (u)
AVO H Chassellis Francois Ortegat (u)
NUO ERI2 PN2 vara-SERT Encautom's Fennica (n)
JUN ERI1 PN3 Goma da Praia do Ribatejo (n)

5.9.10 Helsinki, Mastery Syysnäyttely
A.T.Stuifbergen-
Hoetjes, Alankomaat (5+5)
NUO ERI-1,PN1,SERT,ROP Encautom's Fennica (n)
JUN ERI-1, PU1, SERT, ROP-junior, VSP

Encautom's Made For You (u)

AVO ERI-1, PU2, vara-SERT Boa Pintaa do Vale Negro (u)
VAL ERI-1, PU3 Roxinol do Vale Negro (u)
POISSA Blanco Estrella el Tesoro (u)
JUN ERI-1, PN2, vara-SERT
Blanco Estrella Soleado (n)
JUN ERI-2, PN3 Encautom's Made to Love (n)
JUN EH-3 Encautom's Circus Maximus (n)
JUN EH-4
Beoline Decido (n)
NUO EH-2

Encautom's Hot Nuts (n)

KP, ROP-kasvattaja Kennel Encautom's

29.8  Belarus Minsk     Szepanska-Korpetta Joanna

VAL ERI-1, PN1, SERT, CACIB, ROP Blanco Estrella Pepita (n)
AVO ERI-1, PU1, SERT, CACIB, VSP, BEL MVA Boa Pinta do Vale Negro (u)
JUN ERI-1, SERT Encautom's Made to Love (n)
JUN ERI-2 Blanco Estrella Soleado (n)

28.8. Belarus Winner 2010 Minsk
Khomasuridze Revaz, Venäjä ( 1+3)
VAL ERI-1, PN1, SERT, CACIB, ROP, BEL MVA,      Belarus Winner 2010 Blanco Estrella Pepita (n)
AVO ERI-1, PU1, SERT, CACIB, VSP, Belarus Winner 2010 Boa Pinta do Vale Negro (u)
JUN ERI-1, SERT, Junior Winner 2010 Blanco Estrella Soleado (n)
JUN ERI-2 Encautom's Made to Love (n)

22.8.2010 Heinola
Marjatta Pylvänäinen-Suorsa (3+3)
AVO ERI1 PU1 SERT ROP Boa Pinta Do Vale Negro (u)
JUN ERI1 PN1 SERT VSP

Blanco Estrella Soleado (n)

NUO ERI1 PU2 varaSERT Beoline Diddy (u)
JUN EH Beoline Dopagen (u)
NUO EH Encautom's Fennica (n)
NUO H Beoline Dionise (n)

21.8.2010 Kouvola
Säde Hohteri (1+1)
AVO ERI1 PU1 SERT ROP Boa Pinta Do Vale Negro (u)
NUO ERI1 PN1 SERT VSP Encautom's Fennica (n)

14.8.2010 Raisio
Maija Mäkinen (1+2)
AVO ERI1,PN1, SERT, ROP, FIN MVA Blanco Estrella la Doncella (n)
NUO EH Chassellis Francois Ortegat (u)
AVO EH Lill Jägarens Hermione (n)

8.8. Kuopio KV
Tuula Savolainen (5+5)
VAL ERI1 PU1 CACIB ROP Tähtitaivaan Häksätin (u)
NUO ERI1 PN1 SERT CACIB VSP

Encautom's Fennica (n)

NUO ERI1 PU2 SERT VACACIB Boa Pinta Do Vale Negro (u)
JUN EH1 Blanco Estrella el Tesoro (u)
JUN EH2 Avidez (u)
JUN H Blanco Estrella el Bisonte (u)
VAL ERI1 PN2 VACACIB Blanco Estrella Pepita (n)
JUN EH1 Lucky (n)
JUN EH2 Blanco Estrella Soleado (n)
JUN H Encautom's Made to Love (n)

7.8. Kuopio KV
Zsolt Lokodi, Romania (5+6)
JUN ERI1 PN1 SERT ROP Lucky (n)
VAL ERI1 PU1 CACIB VSP

Tähtitaivaan Häksätin (u)

JUN ERI1 PU2 SERT Blanco Estrella el Bisonte (u)
NUO ERI1 PU3 VASERT VACACIB Boa Pinta Do Vale Negro (u)
JUN ERI2 PU4 Avidez (u)
JUN ERI3 Blanco Estrella el Tesoro (u)
JUN ERI2 PN2 VASERT Blanco Estrella Soleado (n)
JUN ERI3 PN3 Encautom's Made to Love (n)
VAL ERI1 PN4 CACIB Blanco Estrella Pepita (n)
NUO EH1 Encautom's Fennica (n)
VAL EH2

Iloinen Koira Tiitu (n)

KP, ROP-kasvattaja Kennel Blanco Estrella

6.8. Kuopio KV
Marja Talvitie (5+4)
VAL ERI1 PU1 CACIB ROP Tähtitaivaan Häksätin (u)
JUN ERI1 PN1 SERT VSP & ROP-juniori

Lucky (n)

NUO ERI1 PU2 SERT VACACIB Boa Pinta Do Vale Negro (u)
JUN ERI1 PU3 VASERT Blanco Estrella el Tesoro (u)
JUN EH2 Avidez (u)
JUN EVA Blanco Estrella el Bisonte (u)
VAL ERI1 PN2 CACIB Blanco Estrella Pepita (n)
JUN EH2 Blanco Estrella Soleado (n)
NUO EH1 Encautom's Fennica (n)

24.07 Helsinki
Elina Haapaniemi (1+4)

JUN ERI-1 PN1 SERT JUN-ROP, ROP

Blanco Estrella Soleado (n)

VAL EH Roxinol Do Vale Negro (u)
JUN H Beoline Decido (n)
JUN EH-2 Divertidos Aurora (n)
NUO ERI-1 PN2 varaSERT Encautoms's Fennica (n)

17.7.2010 Mäntsälä kr
Paavo Mattila (2+3)
JUN ERI-1, PN1, SERT, JUN-ROP, ROP Blanco Estrella Soleado (n)
JUN ERI-1, PU1, SERT, JUN-VSP, VSP

Beoline Dopagen (u)

AVO EH Beoline Move Salamy (u)
JUN EH Beoline Dona de Caca (n)
NUO ERI-1, PN2, vara-SERT Beoline Dionise (n)
KP, ROP Kennel Beoline

4.7.2010 Forssa
Å Sjöström, Ruotsi (4+5)
JUN ERI-1, PN1, SERT, ROP Kohah`s Blondy (n)
NUO ERI-1, PU1, SERT, VSP

Chassellis Francois Ortegat (u)

JUN EH Beoline Dopagen  (u)
JUN ERI-1, PU2.vara-SERT
Blanco Estrella el Tesoro (u)
AVO EH
Beoline Move Salamy (u)
JUN EH Beoline Donna de Casa (n)
JUN ERI-2, PN2, vara-SERT Blanco Estrella Soleado (n)
JUN ERI-3, PN3 Lucky (n)
NUO H Beoline Dionise (n)

3.7.2010 Pori KV
Hassi Assenmacher, Saksa (1+2)
JUN ERI-1, PN1, SERT, ROP

Blanco Estrella Soleado (n)

NUO EH Chassellis Francois Ortegat  (u)
JUN EH-2, PN2 Blanco Estrella la Aurora (n)

26.6.2010, Tanska WW-10,
Per Iversen, Norge (4+11)
VAL ERI-1, PU1, CACIB, ROP, WW-10 Tähtitaivaan Häksätin (u)
AVO ERI-1, PN1, CACIB, VSP, WW-10 Pappas Belladonna (n)
JUN ERI-1, JWW-10

Tähtitaivaan Kielo (n)

AVO ERI-1, SERT, Vara-CACIB, DK MVA Tähtitaivaan Uno (u)
AVO ERI-1 Plushcourt Tostao (u)
VAL ERI-2 Habito da Terra de Montoito (u)
JUN ERI-2 Beoline Wacy (n)
JUN ERI-3 Kohah's Blondy (n)
JUN ERI-4 Baqueta Bambu Coracao de Boi (n)
AVO ERI-2 Cavilha With Blevwil (n)
VAL ERI-1 Tähtitaivaan Diana (n)
VAL ERI-2 Cayenne (n)
VAL ERI-3 Faidros Santa Clara-a-Velha (n)
VAL ERI-4 Chasellis Ella Christiansen (n)
EH Baixinha o Cacador do Coelho (n)

20.06.2010 Kotka KV
Tino Pehar, Kroatia (1+2)
VAL ERI-1 PU1 CACIB ROP Roxinol Do Vale Negro (u)
NUO ERI-1 PN1 SERT CACIB VSP

Encautom's Fennica (n)

JUN EH Tähtitaivaan Pernilla (n)

13.06.2010 Tuuri
Marjatta Pylvänäinen-Suorsa (1+2)
NUO ERI-1 PU1 SERT ROP

Boa pinta do Vale Negro (u)

JUN EH-1 Lill Jägarens Ihq (n)
JUN H Lucky (n)
AVO H Lill Jägarens Femma (n)

12.06.2010 Orivesi
Elena Spector, Argentiina
JUN ERI1, PN1, SERT, ROP Lucky (n)
NUO ERI-1 PU1 SERT VSP Boa pinta do Vale Negro (u)
PEK-1, KP, PN1, ROP-pentu Blanco Estrella Soleado (n)
JUN EH-1 Lill Jägarens Ihq (n)
AVO EH-2 Lill Jägarens Femma (n)

05.06.10 Tallinna, Viro KV Eestin Voittaja
Lisbeth Mach,
Sveitsi (1+2)
PN1, jun-SERT, ROP-jun, EEJW-10, EEW-10, ROP Tähtitaivaan Kielo (n)
PU1, cacib, EEW-10, VSP Tähtitaivaan Häksätin (u)
PN2, SERT, cacib, EE CH, C.I.B Tähtitaivaan Diana (n)

30.5.2010 Järvenpää KR,
Esko Nummijärvi (2+2)
AVO ERI-1, PN1, SERT, ROP, FI MVA

Viva Finlandia Do Vale Negro (n)

NUO EH Chassellis Francois Ortegat (u)
VAL EH Roxinol Do Vale Negro (u)
NUO ERI1 PN2 vara-SERT Encautom's Fennica (n)

30.5.2010 Joensuu KV
Kornelia Butrimova Liettua
(0+3)
VAL ERI-1, PN1, CACIB, ROP Blanco Estrella Pepita  (n)
PEK-1, KP,ROP-pentu

Blanco Estrella Soleado (n)

JUN ERI-1, PN2, SERT Encautom`s Made to Love  (n)

29.5.2010 Joensuu kr
Zidy Munsterhielm-Ehnberg
(0+3)
VAL ERI-1, PN1, ROP Blanco Estrella Pepita  (n)
PEK-1, KP,ROP-pentu

Blanco Estrella Soleado (n)

JUN ERI-1, PN2, SERT Encautom`s Made to Love  (n)

23.5.2010 Helsinki KV,
Aptus

Säde Hohtari (6+1)
VAL ERI1 PU1 CACIB ROP Tähtitaivaan Häksätin (u)
NUO ERI1 PN1 SERT CACIB VSP Encautom's Fennica (n)
JUN ERI1 PU3 SERT & Royal Canin JUN ROP

Sanadifrendin Roihikan Robi (u)

poissa Tähtitaivaan Pyry (u)
NUO EH Chassellis Francois Ortegat (u)
AVO ERI1 PU4 vaSERT Nelson (u)
VAL ERI2 PU2 vaCACIB Roxinol Do Vale Negro (u)

22.5.2010 Oulainen, rn.
Rainer Vuorinen (1+1)
AVO ERI-1, PU1, SERT, FI MVA, ROP
Lill Jägarens Herakles (u)
NUO ERI-1, PN1, SERT, VSP Beija Bem do Vale Negro (n)

16.5. Mynämäki
Margaret Martin, Irlanti (0+4)
JUN ERI-1, PN1, SERT, ROP Kohah's Blondy (n)
PEK-1, KP, ROP-pentu

Blanco Estrella Soleado (n)

PEK-2 Entautom's Mistake In This Case (n)
JUN ERI-2, PN2, vara-SERT Tähtitaivaan Carita (n)

16.5. Riihimäki pentunäyttely
Unto Timonen (0+1)
PEK-1, KP, ROP-pentu Encautom's Made to love (n)

15.5. Rauma
Saija Juutilainen (3+3)
JUN ERI-1, BM1, SERT, ROP Beoline Dopagen (u)
PEK-1, KP, ROP-pentu Blanco Estrella Soleado (n)
PEK-1,KP, VSP

Avidez (u)

AVO EH-1 Beoline Move Salamy (u)
PEK-2 Adaga (n)
JUN EH-1 Tähtitaivaan Carita (n)

15.5 Tuomarinkartano, HVK:n pentunäyttely
Teija Salmi-Aalto (0+1)
PEK-1, KP, ROP-pentu Encautom's Made to love (n)

13.5. Hollola Pentunäyttely
Säde Hohteri (0+1)
PEK-1, KP, ROP-pentu Encautom's Made to love (n)

9.5.2010 Salo rn.
Maija Mäkinen (4+3)
VAL ERI1 PU1 ROP
Roxinol Do Vale Negro (u)
JUN ERI1 PN1 SERT VSP Beoline Dionise (n)
PEK-1 KP ROP-pentu

Encautom's Mistake In This Case (n)

JUN EH-1 Beoline Dopagen (u)
JUN HYL Tähtitaivaan Pyry (u)
AVO H

Beoline Move Salamy (u)

NUO ERI1 PN2 varaSERT Encautom's Fennica (n)

2.5. Mouhijärvi rn.
Harto Stockmari
JUN ERI-1, PN1, SERT, ROP
PEK-1, KP, ROP-pentu
PEK-1, KP, VSP-pentu
PEK3
PEK2
Tähtitaivaan Carita (n)
Blanco Estrella Soleado (n)
Avidez (u)
Adaga (n)
Blanco Estrella la Aurora (n)

1.5. Hollola rn.
Jaana Hartus
JUN ERI-1, PN1, SERT, ROP
PEK-1, KP1, ROP-pentu
PEK-1, KP, VSP-Pentu

JUN EH-1
Lucky (n)
Avidez (u)
Adaga (n)

Tähtitaivaan Carita (n)

24.4.2010 Lahti KV
Outi Piisi-Putta (4+3)
JUN ERI1 PN1 SERT ROP
JUN ERI1 PU1 SERT VSP                 

VAL ERI1 PU2 CACIB 
VAL ERI2 PU3 VA-CA
NUO ERI1 PU4 VARA-SERT

JUN ERI2 PN2 VARA-SERT  
NUO EH1                       
 
KP1 ROP-Kasvattaja
Tähtitaivaan Kielo (n)
Divino (u)

Roxinol do Vale Negro (u)
Tähtitaivaan Häksätin (u)
Tähtitaivaan Wiktor (u)

Tähtitaivaan Carita (n)
Encautom´s Fennica (n)

Kennel Tähtitaivaan

17.4.2010, Vaasa KV
Tapio Eerola (3+4)
JUN ERI 1, SERT PU1, ROP, RYP- 4

AVO T
VAL ERI 1, PU2, CACIB

PEK 1
JUN EH 1
JUN H
JUN H
Boa Pinta do Vale Negro (u)

Lill Jägarens Gapo (u)
Vasco da Gama do Vale Negro (u)

Geleira do Vale Negro (n)
Barbara Branca Coracao De Boi (n)
Lill Jägarens Ihq (n)
Divertidos Ariel (n)

10.4.10 Rakvere
Kirsti Louhi
JUN ERI-1 JSERT JROP ROP RYP-4, EE & BALT JMVA  Encautom's Fennica (n)

4.4.10 Lappeenranta kr
Dagmar Klein, Romania (1+0)
JUN ERI-1, PU1, SERT, ROP Divino (u)

28.03.2010 Helsiki Kaapelitehtaan pentunäyttely
Ulla af Heurlin

PEK-1 (5-7kk) KP PU1 ROP-pentu
PEK-1 (7kk-9kk) KP PN1 VSP

PEK-2 (5-7kk) PU2
PEK-1 (5-7kk) KP PN2
PEK-2 (5-7kk) PN3
PEK-3 (5-7kk) PN4

POISSA (7kk-9kk)

KP ROP-kasvattaja

Blanco Estrella el Tesoro (u)
Encautom`s Made to Love (n)

Blanco Estrella el Bisonte (u)
Blanco Estrella la Aurora (n)
Blanco Estrella Soleado (n)
Encautom`s Circus Maximus (n)

Beoline Decido  (n)

Kennel Blanco Estrella

Latvia Riga  28.3.2010
Jorgen Hindse, Tanska
JCAC PP ROP LV JV-10, LV JMVA Encautom's Fennica (n)

20.3.2010 Tampere KV
Rony Doedijns, Hollanti
(7+5)
VAL ERI-1 PU1 CACIB ROP
JUN ERI-1 PN1 SERT VSP

JUN EH-1
JUN EH-2
NUO EH-1
AVO EH-1
VAL EH-2
VAL EH-3

JUN EH-1
JUN EH-3
NUO ERI-1 PN2 VASERT CACIB
AVO H

KP ROP-kasvattaja
Tähtitaivaan Häksätin (u)
Tähtitaivaan Kielo (n)

Divino (u)
Tähtitaivaan Kevin (u)
Chasselli's Francois Ortegat (u)
Nelson (u)
Roxinol De Vale Negro (u)
Habito Da Terra De Montoito (u)

Tähtitaivaan Carita (n)
Kohah's Blondy (n)
Encautom's Fennica (n)
Lill Jägarens Hermione (n)

Kennel Tähtitaivaan

14.3.10 Vilna,
Liettua KV

Jorqen Hindse Tanska
JCAC, ROP, Vilna JV-10 Encautom's Fennica (n)

13.3.10 Vilna,
Liettua KV

Leni Finne
JCAC, ROP, LTU JV-10, LTU JMVA Encautom's Fennica (n)

20.2.10 Tuusniemi
Hassi Assenmacher,
Saksa (1+0)
AVO ERI-1 PU1, SERT, ROP, FI & POHJ MVA , RYP-3 Habito da Terra de Montoito (u)

6.2.10 Eno
Harry Tast
(1+0)
NUO ERI-1 PU1 SERT ROP J Funny Chance One And Only (u)

23.1.10 Turku KV
Lotte Jörgensen, Tanska
VAL ERI-1 PU1 CACIB ROP
NUO ERI-1 PN1 SERT CACIB VSP
PEK-1 KP ROP-pentu

JUN ERI-1 PU2 SERT
JUN ERI-2 PU3 varaSert
JUN ERI-3 PU4
AVO ERI-1

JUN ERI-1 PN2 varaSERT
JUN EH-2
JUN EH-3
AVO ERI-1 PN3 varaCACIB
Tähtitaivaan Häksätin (u)
Encautom's Fennica (n)
Kohah's Blondy (n)

Tähtitaivaan Pyry (u)
Chassellis Francois Ortegat (u)
Snadifrendi Roihikan Robi (u)
Nelson (u)

Tähtitaivaan Carita (n)
Encautom's Are You Nuts (n)
Belmex Piada (n)
Lill Jägarens Femma (n)



VALIONARVOT JA VOITTAJATITTELIT 2010

FI & POHJ MVA Habito da Terra de Montoito
LTU J-V 2010, LTU JMVA, Vilna JV-10, LV JV-10, LV JMVA, EE & BALT JMVA Encautom's Fennica
FI MVA Lill Jägarens Herakles
FI MVA Viva Finlandia do Vale Negro
EEJW-10, EEW-10, JWW-10 Tähtitaivaan Kielo
EEW-10, WW-10 Tähtitaivaan Häksätin
EE CH, C.I.B Tähtitaivaan Diana
FI MVA Blanco Estrella la Doncella
BEL MVA,  Belarus Winner 2010 Blanco Estrella Pepita
Belarus Winner 2010, BEL MVA Boa Pinta do Vale Negro
Junior Winner Belarus 2010 Blanco Estrella Soleado



Takaisin ylös | Takaisin näyttelytuloksiin