Harrastukset

Näyttelyt

    > Kalenteri
    > Tulokset
        - Psk
        - Pkk
        - Ksk
        - Kkk
Juoksu
    > Maastojuoksu
    > Ratajuoksu
    > Kalenteri
    > Tulokset
Agility
    > Kalenteri
    > Tulokset
Toko
Muut harrastukset








Näyttelytulokset


PIENET SILEÄKARVAISET PORTUGALINPODENGOT

2001 | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | Ryhmäsijoitukset

VUOSI 2011

Käytetyt lyhenteet:
ERI = erinomainen, EH = erittäin hyvä, H = hyvä, T= tyydyttävä, HYL = hylätty, EVA = ei voida arvostella
PEK = pentuluokka, JUN = junioriluokka, NUO = nuorten luokka,
AVO = avoin luokka, VAL = valioluokka, KÄY = käyttöluokka, VET = veteraaniluokka
PU = paras u, PN = paras n, KP = kunniapalkinto, SERT = sertifikaatti, SA = Sertifikaatin arvoinen
CACIB = kans.välinen sertifikaatti, ROP = rotunsa paras, VSP = vastakkaisen sukupuolen paras.



Aika, Paikka,
Tuomari
(ilm. urokset + nartut)
  Tulos: Koiran nimi (+ sukupuoli)  
10.12.2011 Tukholma, Ruotsi. POHJ V-11
Knut Blutecher; Norja (4+6)
  AVO ERI-1, SA, PU-1, SERT, CACIB ROP, SE MVA, POHJ V-11
VAL ERI-1, SA, PN-1, CACIB VSP, POHJ V-11

JUN poissa
AVO EH
VAL ERI-1, SA, PU-2, vara-CACIB

NUO EH
AVO EH
AVO EH
VAL ERI-2
VAL ERI-3  
Gelo da Praia do Ribatejo (u)
Tähtitaivaan Kielo (n)

Pappas Charlie the Papi (u)
Tizzel Aramis (u)
Faidros Adorigo (u)

Stoneweilers PP Porsche Carrera (n)
Faidros Alagoa (n)
Faidros Xevoa (n)
Pappas Belladonna(n)
Encautoms Made in Finland (n)
 

12-13.11 Helsinki, pentuäyttely
(o+3)
  5.7 kk
PEK-1,PN 1,KP, ROP-pentu

PEK-2, KP

7-9 kk
PEK-1,PN 2,KP
 

Kohahs Dina (n)

Dyanitos Alice (n)


Amavelmente (n)
 

23.10.2011 Lohja, pentuäyttely
Saara Sampakoski (1+1)
  PEK-1, KP, ROP-pentu
PEK-1, KP, VSP-pentu

 
Blanco Estrella Hombre (u)
Blanco Estrella la Luz (n)

 

25.09.2011 Eckero, KV
Nils Molin, Ruotsi (0+3)
  VAL ERI-1, SA, PN-1, CACIB, ROP

JUN ERI-1, SA, PN-2, SERT,
VAL ERI-2, SA, PN-3, vara-SERT, vara-CACIB  
Tähtitaivaan Kielo (n)

Stoneweilers PP Porsche Carrera (n)
Beoline Wacy (n)
 

18.09.2011 Tampere, erikoisnäyttely
Joa de Paula Bessa, Portugal (12+25)
  VAL ERI-1, SA, PU-1, ROP, RYP-1, BIS-2
JUN ERI-1, SA, PN-1, SERT, VSP
PEK-1, KP, ROP-pentu

pois
PEK-1
PEK-2
PEK-3

JUN EH
JUN ERI-1
JUN ERI-2
JUN ERI-3

AVO ERI-2
AVO ERI-1, SA, PU-3, SERT

VAL ERI-2, SA, PU-2
VAL ERI-4
VAL EH
VAL ERI-3

JUN EH
JUN EH
JUN EH
JUN H
JUN ERI-2

NUO EH
NUO H

AVO EH
AVO pois
AVO EH
AVO ERI-2, SA, PN-4
AVO pois
AVO ERI-1, SA, PN-3, vara-SERT
AVO ERI-3
AVO ERI-4
AVO pois

VAL ERI-3
VAL ERI-4
VAL ERI-1, SA, PN-2
VAL ERI-2, SA

ei esitetty
KP, ROP-kasvattajarymä
ei esitetty
ei esitetty  
Tähtitaivaan Häksätin (u)
Encautoms Spot On (n)
Balnco Estrella Hombre (u) (5-7kk)ä

Blanco Estrella la Luz (n) (5-7kk)
Amavelmente (n) (7-9kk)
Tassurallin Elsa (n)
Tassurallin Esteri (n)

Iloinenkoira Leevi (u)
Snadifrendi Hagiksen Hemmo (u)
Snadifrendi Kuliksen Kundi (u)
Snadifrendi S�rkän Sälli (u)

Gelo da Praia do Ripatejo (u)
Snadifrendi Roihikan Robi (u)

Divino (u)
Chassellis Francois Ortegat (u)
Plushcourt Lapis (u)
Roxinol do Vale Negro (u)

Iloinenkoira Lempi (n)
Iloinenkoira Lyyli (n)
Kohahs Candy (n)
Pluscourt Avanti (n)
Tassurallin Dooris (n)

Gama da Praia do Ripatejo (n)
Stoneweilers Pp Ferrari (n)

Belmex Piada (n)
Encautoms Are you Nuts (n)
Feuer Frei Adaga (n)
Kohahs Blondy (n)
Lill Jägarens Ihq (n)
Snadifrendi Hertsikan Hani (n)
Tassurallin Big Bertha (n)
Tassurallin Caramel (n)
Tähtitaivaan Pihla (n)

Blanco Estrella Soleado (n)
Iloinankoira Tiitu (n)
Tähtitaivaan Janina (n)
Tähtitaivaan Kielo (n)

Kennel Iloinenkoira
Kennel Snadifrendi
Kennel Tassurallin
Kennel Tähtitaivaan
 

17.09.2011 Hyvinkää, rn
Vija Klucniece, Latvia (3+3)
  VAL ERI-1, SA, PU-1, ROP
AVO ERI-1, SA, PN-1, SERT, VSP, FI MVA

JUN EH
AVO ERI-1, SA, PU-2, SERT
JUN ERI-1
AVO ERI-2  
Tähtitaivaan Häksätin (u)
Blanco Estrella Soleado (n)

Estorian Apollo Bright (u)
Feuer Frei Avidez (u)
Estorian Artemis the Wild (n)
Feuer Frei Adaga (n)
 

04.09.11 Vantaa, kaikkien rotujen
Gerard Cox, Irlanti (1+4)
  VAL ERI-1, SA, PU-1, ROP

JUN EH
JUN EH
Roxinol do Vale Negro (u)

Stoneweiler's Pp Ferrari (n)
Tähtitaivaan Gina (n)
 

04.09.2011 Sastamala, ryhmä
Jurate Butniene (0+1)
  JUN ERI-1, SA, PN-1, SERT ROP   Blanco Estrella Soleado (n)
 

20.08.11 Norrkoping, Ruotsi KV SE V-11
Tino Pehar, Kroatia (3+5)
  VAL ERI-1, SA, PU-1, CACIB, SE V-11 ROP
VAL ERI-1, SA, PN-1, CACIB, SE V-11 VSP

AVO ERI-1, SA, PU-2, SERT, vara-CACIB
AVO ERI-2, SA, PU-3

JUN ERI-1
poissa
VAL ERI-2, SA, PN-2, vara-CACIB
VAL ERI-3, SA, PN-3 
Pappas Buster (u)
Tähtitaivaan Kielo (n)

Gelo Da Praia Do Ribatejo (u)
Tizzel Aramis (u)

Stoneweiler`s Pp Porsche Carrera (n)
Faidros Xevoa (n)
Chasellis Ella Christiansen (n)
Tähtitaivaan Wilma (n)
 

14.08.11 Joensuu
Gabriela Veiga, Portugali (2+7)
  VAL ERI-1, SA, PU-1 ROP
NUO ERI-1, SA, PN-1, SERT VSP
JUN ERI-1, SA, PN-4 ROP-juniori

VAL ERI-2, SA, PU-2

JUN ERI-2
AVO ERI-2
AVO ERI-1, SA, PN-2, vara-SERT
VAL ERI-1, SA, PN-3
PEN poissa 
Plushcourt Lapis (u)
Blanco Estrella Soleado (n)
Tassurallin Dooris (n)

Divino (u)

Plushcourt Avanti (n)
Tassurallin Big Bertha (n)
Tassurallin Caramel (n)
Blanco Estrella Pepita (n)
Tassurallin Esteri (n)
 

13.08.11 Joensuu, KV
Pedro Delerue (2+7)
  VAL ERI-1, SA, PN-1, CACIB ROP
VAL ERI-1, SA, PU-1, CACIB VSP
JUN ERI-1, SA, PN-4 ROP-juniori

AVO ERI-1, SA, PU-2, SERT, vara-CACIB FIN MVA

JUN poissa
NUO ERI-1, SA, PN-2, SERT, vara-CACIB
AVO ERI-2
AVO ERI-1, SA, PN-3, vara-SERT
PEN poissa 
Blanco Estrella Pepita (n)
Plushcourt Lapis (u)
Plushcourt Avanti (n)

Divino (u)

Tassurallin Dooris (n)
Blanco Estrella Soleado (n)
Tassurallin Big Bertha (n)
Tassurallin Caramel (n)
Tassurallin Esteri (n)
 

7.8.11 Kuopio KV
Ekaterina Senashenko, Venäjä (0+1)
  NUO ERI-1, SA, PN1, SERT, CACIB, ROP Roosa (n)  

31.07.2011 Tanska
Anne Indergaard, Norja (0+1)
  NUO ERI-1, SA, PN1, CACIB, ROP Blanco Estrella Soleado (n)  

30.07.2011 Tanska
Krystyna Opara, Puola (0+1)
  NUO ERI-1, SA, PN1, SERT, CACIB, ROP Blanco Estrella Soleado (n)  

29.07.2011 Tanska
Davida Brown, Uusi Seelanti (0+1)
  NUO ERI-1, SA, PN1, SERT, CACIB, ROP Blanco Estrella Soleado (n)  

28.07.2011 Tanska
Harry Tast (0+1)
  NUO ERI-1, SA, PN1, SERT, CACIB, ROP Blanco Estrella Soleado (n)  

23.07.2011 Tornio KV
Lars Adeheimer, Ruotsi (1+1)
  VAL ERI1, SA, PN1, CACIB, ROP 
JUN ERI1
Beija Bem do Vale Negro (n)
Podenero Suntoucher (u)
 

17.07.2011 Oulu KV
Soile Bister (2+8)
  NUO ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP
VAL ERI1 SA PU1 CACIB VSP
JUN HYL
JUN H
JUN EH
NUO POISSA
AVO EH
AVO ERI1 SA PN4 vara-SERT
VAL ERI2 SA PN3
VAL ERI1 SA PN2 vara-CACIB
Blanco Estrella Soleado (n)
Plushcourt Lapis (u)
Podenero Suntoucher (u)
Blushcourt Avanti (n)
Tassurallin Dooris (n)
Roosa   (n)
Tassurallin Big Bertha (n)
Tassurallin Caramel (n)
Blanco Estrella Pepita (n)
Beija Bem do Vale Negro (n)
 

16.07.2011 Oulu KV
Raisa Savander (2+7)
NUO ERI1 SA PN1 SERT CACIB ROP
VAL ERI1 SA PU1 CACIB VSP
JUN ERI1 SA PU2 SERT ROP-jun
JUN ERI1 SA PN4 VSP-jun
JUN ERI2
AVO ERI2 SA
AVO ERI1 SA PN3 vara-SERT
VAL ERI2 SA
VAL ERI1 SA PN2 vara-CACIB
Blanco Estrella Soleado (n)
Plushcourt Lapis (u)
Podenero Suntoucher (u)
Plushcourt Avanti (n)
Tassurallin Dooris (n)
Tassurallin Big Bertta (n)
Tassurallin Caramel (n)
Beija Bem do Vale Negro (n)
Blanco Estrella Pepita (n)
 

10.07.2011 Lammi ryhmänäyttely
Roberto Schill, Romania (0+2)
  NUO ERI-1, SA, PN1, SERT, ROP
AVO ERI-1, SA, PN2, vara-CAC
Blanco Estrella Soleado (n)
Tassurallin Big Bertha (n)
 

10.7.2011 Kemi rn
Hannu Talvi (1+1)
  JUN ERI-1, SA, SERT, ROP
AVO ERI-1, SA, SERT, VSP, FI MVA
Podenero Suntoucher (u)
Beija Bem do Vale Negro (n)
 

9.07.2011 Pariisi, Ranska maailmanvoittaja
Carla Molinari (7+6)
  NUO ERI-1, SERT, CACIB, ROP
JUN ERI-1, ROP-jun

NUO poissa
NUO ERI-1
AVO ERI-3
AVO EH-4
AVO ERI-1, vara-SERT
AVO ERI-1, SERT, vara-CACIB
VAL ERI-1, CACIB

AVO ERI-3
AVO ERI-2
AVO ERI-1, vara-SERT,vara-CACIB
JUN poissa
Bonita de Vale do Criz (n)
Plushcourt Applause (n)

Faidros Aborigo (u)
Gelado da Praia do Ribatejo (u)
Kohah's Bobby (u)
Plushcourt Beelzebub (u)
Plushcourt Genie (u)
Tähtitaivaan Häksätin (u)
Plushcourt Leao (u)

Duchesse da Praia do Ribatejo (n)
Plushcourt Godsend (n)
Tähtitaivaan Kielo (n)
Pappas Chanel de Leslie (n)
 

3.7.2011 Kokkola KV
Dimitris Antonopoulos  (1+7)
 

JUN ERI-1 SA PN1 SERT ROP
POISSA
NUO ERI-1 SA PN2 vara-SERT CACIB
POISSA
POISSA
POISSA
POISSA
VAL ERI-1 SA PN3

Divertidos Bianca (n)
Elo (u)
Blanco Estrella Soleado (n)
Geleira do Vale Negro    (n)
Divertidos Ariel  (n)
Iloinenkoira Tilda  (n)
Tofine  (n)
Blanco Estrella Pepita (n)
 

2.7.2011 Tuusula
Maria Teresa Durando, Italia (2+6)
 

VAL ERI-1, SA, PU1 ROP
NUO ERI-1 SA PN1 SERT VSP
KP, ROP-pentu
JUN ERI-1 SA PN 4
JUN EH
AVO ERI-2
AVO ERI-1 SA PN 2 vara-SERT
VAL ERI-1 SA PN3

Roxinol Do Vale Negro (u)
Blanco Estrella Soleado (n)
Snadifrendi Kuliksen Kundi  (u)
Plushcourt Avanti (n)
Tassurallin Dooris (n)
Tassurallin Big Bertha (n)
Tassurallin Caramel (n)
Encautom`s Fennica (n)
 

19.06.2011 Pärnu, Viro KV
Tanya Ahlman - Stockmari (1+2)
 

VAL ERI-1. PN1, SERT, CACIB, ROP, EE MVA, PÄ V-11, I.N.T.(C.I.B.)
AVO EH
POISSA

Blanco Estrella Pepita (n)
Chassellis Francois Ortegat (u)
Blanco Estrella Soleado (n)
 

18.06.2011 Pärnu, Viro KV
Jussi Liimatainen (1+2)
  NUO ERI-1, PN1, SERT, CACIB, ROP
AVO ERI-1, PU1, SERT, VSP, EE MVA
VAL ERI-1, PN2, vara-CACIB
Blanco Estrella Soleado   (n)
Chassellis Francois Ortega (u)
Blanco Estrella Pepita   (n)
 

17.06.2011 Pärnu, Viro KV
Saija Juutilainen (0+2)
  NUO ERI-1, PN1, SERT, ROP
VAL ERI-1, PN2, vara-SERT
Blanco Estrella Soleado (n)
Blanco Estrella Pepita (n)
 

22.5.2011 Helsinki KV
Unto Timonen (1+2)
  VAL ERI-1, SA, CACIB, ROP
VAL ERI-1, SA, CACIB, VSP
NUO ERI-1, SA, PN2, SERT, vara-CACIB
Roxinol do Vale Negro (u)
Encautom's Fennica (n)
Blanco Estrella Soleado (n)
 

21.5.2011 Hamina KV
Robert Blümel (1+1)
  VAL ERI-1, SA, CACIB, ROP
AVO EH 
Encautom's Fennica (n)
Chassellis Francois Ortegat (u)
 

15.5.2011 Överkalix, Ruotsi.
Zorica Salijevic (1+1)
  NUO ERI-1, SA, PN1, SERT, ROP
AVO ERI-1, SA, PU1, VSP, S MVA
Faidros Alagoa (n)
Lill Jägarens Herakles (u) 
 

14.5.2011 Rauma
Esko Numijärvi (2+1)
 

NUO ERI-1, SA, PN1, SERT, ROP
JUN EH
NUO EH
JUN ERI-1

Blanco Estrella Soleado (u)
Lill Jägarens Jackpot (u)
Encautom`s Made For You (u)
Divertidos Bianca (n)
 

7.5.2011 Tampere
Vitor Vega, Portugali
  VAL ERI-1, SA, PU1, CACIB, ROP
JUN ERI-1, SA PN-1, SERT, VSP
NUO ERI-1, SA, PU2, SERT, vara-CACIB
VAL ERI-2, PU3
JUN ERI-3
NUO ERI-1, SA, PN2, vara-SERT, CACIB
VAL ERI-1, SA, PN3, vara-CACIB
VAL ERI-2, PN4
Roxinol do Vale Negro (u)
Kohah's Candy (n)
Gelo Da Praia Do Ribatejo (u)
Beoline Envis (u)
Encautom`s Spot On (n)
Blanco Estrella Soleado (n)
Encautom`s Fennica (n)
Tähtiaivaan Kielo (n)
 

1.5.2011 Lahti rn.
Luis Gorjao-Henriques (5+10)
  VAL ERI-1, PU1, SA, ROP
NUO ERI-1, PN1, SA, SERT, VSP
JUN ERI-1, PU3, SA, vara-SERT
JUN HYL
NUO EH
AVO ERI-1, PU2, SA, SERT
JUN EH
JUN EH
NUO ERI-3
NUO ERI-2, SA, PN4
NUO EH
AVO EH
AVO ERI-1, SA, PN2, SERT
AVO ERI-2, SA, PN3
poissa

KP, ROP-KASV

Tähtitaivaan Häksätin  (u)
Tähtitaivaan Odessa (n)
Estorian Apollo The Bright (u)
Tähtitaivaan Gabriel (u)
Avidez (u)
Tähtitaivaan Wiktor (u)
Estorian Artemis The Wild (n)
Tähtitaivaan Gina (n)
Adaga (n)
Blanco Estrella Soleado (n)
Lucky (n)
Encautom's Hot Nuts (n)
Tähtitaivaan Carita (n)
Tähtitaivaan Pihla (n)
Tähtitaivaan Helmi (n)

Kennel Tähtitaivaan

 

25.04 2011 Ruovesi rn.
Pekka Teini (1+2)
  AVO ERI-1 SERT ROP FI MVA
JUN ERI-1
JUN EH
Beoline Move Salamy (u)
Beoline Cerejeira (n)
Beoline flower (n)
 

24.04 2011 Lappeenranta KV
Leni Finne (3+2)
  AVO ERI-1 SA PU1 SERT CACIB ROP
VAL ERI-1 SA PN1 CACIB VSP
NUO ERI-1 SA PN2 SERT
Gelo da Praia do Ribatejo (u)
Tähtitaivaan Kielo (n)
Tähtitaivaan Odessa (n)
 

22.04.2011 Lahti KV
Ludmila Fintorova, SK (4+8)
  VAL ERI-1 SA PN1 CACIB ROP
VAL ERI-1 SA PU1 CACIB VSP
AVO EH
AVO ERI-1 SA PU2 SERT VACACIB
VAL ERI-2 SA PU3
JUN ERI-1 SA PN4 VASERT
JUN EH
NUO ERI-1 SA
NUO poissa
AVO ERI-2 SA
AVO ERI-1 SA PN3 SERT
VAL ERI-2 SA PN2 VACACIB 
Encautom's Fennica (n)
Roxinol Do Vale Negro (u)
Chassellis Francois Ortegat (u)
Gelo Da Praia Do Ribatejo (u)
Plushcourt Lapis (u)
Encautom's Jackpot (n)
Tähtitaivaan Gina (n)
Blanco Estrella Soleado (n)
Encautom's Made To Love (n)
Tassurallin Big Bertha (n)
Tassurallin Caramel (n)
Tähtitaivaan Kielo (n)
 

17.04.2011 Västerås kr, Ruotsi
Tino Pehar, Kroatia (2+3)
  AVO ERI-1, SA, PN1, SERT, ROP, S MVA
JUN H
NUO ERI-1
JUN ERI-1
JUN ERI-2
Tähtitaivaan Kielo (n)
Faidros Adorigo (u)
Engahöjdens Endless Love (u)
Stoneweiler`s Pp Porsche Carrera (n)
Faidros Alagoa (n)
 

9.4.2011 Vaasa KV
Tapio Eerola (3+5)

  VAL ERI-1, PU1, SERT, CACIB, ROP, FI MVA
AVO ERI-1, SERT, CACIB, VSP
JUN ERI-1
JUN EH
NUO ERI-1
poissa
poissa
poissa
Boa Pinta do Vale Negro (u)
Lill Jägarens Ihq (n)
Elo (u)
Iloinen koira Väinö (u)
Blanco Estrella Soleado (n)
Divertidos Ariel (n)
Geleira do Vale Negro (n)
Lill Jägarens Joella (n)
 

3.4.2011 Lohja Pentunäyttely
Hilkka Salohalla (2+0)

  PEK-1, KP, ROP-pentu, RYP-3 Snadifrendi Hagiksen Hemmo (u)  

2.4.2011 Kokemäki rn.
Pekka Teini (0+1)

  NUO ERI-1, SA, PN1, SERT, ROP Blanco Estrella Soleado (n)  

27.3.2011 Korpilahti
Riitta Lahtovaara (0+1)

  NUO ERI-1, SA, PN1, SERT, ROP Blanco Estrella Soleado (n)  

20.3.2011 Vilna, Liettua
Leila Kärkäs (1+0)
  AVO-1, PU1, SERT, CACIB, ROP Chassellis Francois Ortegat (u)  

19.3.2011 Vilna, Liettua
Galina Zhuk, Valko-Venäjä (1+0)
  AVO-1, PU1, SERT, CACIB, ROP, LT W-11 Chassellis Francois Ortegat (u)  

20.3.2011 Lohja, pentunäyttely
Esa Ruotsalainen (2+0)
  PEK1 KP ROP-pentu
PEK2 KP
Snadifrendi Kuliksen Kundi (u)
Encautom's Hole in One (u)
 

12.03 2011 LVW-11 Riga Latvia
Stafberg Carl Gunnar (1+1))
  AVO ERI SERT CACIB ROP LVW-11
AVO ERI SERT CACIB VSP LVW-11 LV CH 
Gelo da Praia do Ribatejo (u)
Tähtitaivaan Kielo (n)
 

6.3.2011 Eura
Per Kristian Andersen, Norja (1+6)
  AVO ERI1, SERT, ROP, FI MVA
PEK1, KP, ROP-Pentu
AVO EH
JUN ERI1
JUN H
NUO ERI1 SA vara-SERT
Tähtitaivaan Kielo (n) 
Encautom's Spot On (n)
Chassellis Francois Ortegat (u)
Lill Jägarens Joyce (n)
Stoneweiler's Pp Ferrari (n)
Blanco Estrella Soleado (n)
 

5.3.2011 Juuka, ryhmänäyttely
Harto Stockmari (0+1)
  JUN ERI1 SA PN1 SERT ROP Roosa (n)  

20.2.2011 Panevezys Liettua
Elzbieta Augustyniak Puola (0+1)
  VAL ERI1 PN1 ROP SERT   LT MVA   BALT MVA Encautom's Fennica (n)  

19.2 2011 Valmiera Latvia
Ludmila Nikitina, Venäjä (0+1)
  VAL ERI1 PN1 ROP SERT   LV MVA Encautom's Fennica (n)  

19.2 2011 Tuusniemi rn.
Tina Permo (0+1)
  JUN ERI1 SA PN1 SERT ROP Roosa (n)  

6.2.2011 Keuruu rn
Harry Tast (0+1)
  NUO ERI-1, SA, PN1, SERT, ROP Blanco Estrella Soleado (n)  

5.2.2011 Parkano rn
Paavo Mattila (0+2)
  NUO ERI1, SA, PN1, SERT, ROP 
PEK1, KP, ROP-Pentu
Blanco Estrella Soleado (n)
Encautom's Spot On (n)
 

22.01.2011 TURKU KV
Hanne Laine Jensen, Tanska (3+10)
  VAL ERI-1, SA, PN1, SERT, CACIB, ROP, FI MVA
VAL ERI-1, SA, PU1, CACIB, VSP
PEK-1 KP, ROP-pentu

NUO EH
NUO ERI-1
JUN ERI-1
NUO ER-I
NUO ERI-1, SA, PN2, vara-SERT, vara-CACIB
NUO H
NUO H
NUO EH
AVO EH
AVO ERI-1, SA, PN3
Encautom's Fennica (n)
Plushcourt Lapis (u)
Tessy (n)

Beoline Diddy (u)
Kohah's Bobby (u)
Beoline Lirio (n)
Beoline Dionise (n)
Blanco Estrella Soleado (n)
Kohah's Blondy (n)
Lucky (n)
Tassurallin Caramelo (n)
Maca do Vale do Cutileiro (n)
Tassurallin Big Bertha (n)
 

16.01.2011 Slovenia
Mag Maja Korosec, Slovenia (1 +3)
  JUN ERI-1, PN1,SERT, ROP, SI JW-11,
PEK-1, KP, ROP-pentu
NUO HYL (ilmoitettu väärään luokkaan)
VAL ERI-1, PN2, CACIB, SI W-11
Blanco Estrella Soleado (n)
Genete de Viamonte (u)
Boazona de Vale do Criz (n)
Blanco Estrella Pepita (n)
 

15.01.2011 Slovenia
Barbka Novak, Slovenia (1 +3)
  JUN ERI-1,PN1, SERT, ROP
PEK-1, KP, ROP-pentu
JUN ERI-2,PN3
VAL ERI-1, PN2, SERT, CACIB, SI MAV
Boazona de Vale do Criz (n)
Genete de Viamonte (u)
Blanco Estrella Soleado (n)
Blanco Estrella Pepita (n)
 

15.1.2011, Lohja Puppycup
Jarmo Vuorinen (1 +1)
  PEK-1, KP, ROP-pentu
PEK-1, KP, VSP-pentu
Estorian Apollo The Bright (u)
Estorian Artemis The Wild (n)
 

9.1.2011, Kajaani
Jarmo Vuorinen (0 +1)
  JUN ERI-1, JUN-ROP Roosa (n)  




VALIONARVOT JA VOITTAJATITTELIT 2011

Beija Bem do Vale Negro FI MVA
Beoline Move Salamy FI MVA
Blanco Estrella Pepita SI MVA, SI W-11, EE MVA, PÄ V-11, I.N.T.(C.I.B.)
Blanco Estrella Soleado FI MVA, DK MVA, SI JW-11, HE JV-10, FI JW-10, BYJW-10
Boa Pinta do Vale Negro FI MVA
Chassellis Francois Ortegat LT W-10, EE MVA
Encautom's Fennica FI MVA, LV MVA, LT MVA   BALT MVA
Gelo da Praia do Ribatejo
LVW-11, SE MVA, POHJ V-11
Lill Jägarens Herakles
S MVA
Tähtitaivaan Kielo FI & S & LV MVA, LVW-11, POHJ V-11

 



Takaisin ylös | Takaisin näyttelytuloksiin